Neregistrovaní uživatelé se mohou přihlásit ZDE   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Recenze
Na této stránce budou zveřejňovány výsledky redakčních testů u hotových výrobků, které se nám dostanou do rukou. Přestože většina těchto testů je v redakci zveřejňována v rámci časopisu, bude zde časem k dispozici celistvější pohled na produkty, u nichž se domníváme, že si tuto pozornost zasluhují. Rovněž zde budeme zveřejňovat ohlasy čtenářů na časopis, stavebnice nebo i jiné s námi nesouvisející produkty jiných firem. Sice ne všechny, ale nejen ty kladné. Zveřejněna bude pouze konstruktivní kritika a smysluplné zhodnocení. Nepůjde tedy o rezolutní odsouzení výrobku, vada jednoho kusu či neodůvodněné hanění. Tuto stránku můžete využít i pro varování ostatních čtenářů před některými produkty nebo službami. Rádi sem umístníme takové příspěvky, které mohou pomoci a pochopitelně nebudou proti zájmům redakce či vydavatele časopisu.
název popis
Stabilita keramických PTC prvků vydáno v čísle 5/99 Testy keramických pozistorů v náročných podmínkách...(ptc.pdf 151 kB)
Měřič izolačních odporů CENTER 360 vydáno v čísle 3/00 Redakční popis nového měřícího přístroje na našem trhu(center.pdf 76 kB)
Optočleny s tranzistory MOS vydáno v čísle 12/99 Popis nových optočlenů vybavených MOS tranzistory na sekundární straně.(opto.pdf 153 kB)
Zářivková akumulátorová svítidla vydáno v čísle 3/00 Redakční test přenosných zářivkových těles.(zarivky.pdf 95 kB)
Novinky v oblasti LED Vysocesvítivé LED nejsou žádnou novinkou. Přesto se nyní i na maolobchodním trhu můžeme setkat i s LED jejichž výkon je celý 1W a svítivost až 30lm.(led.pdf 551 kB)


© Copyright 2005 - Rádio plus s.r.o. Design Bedřich Vlach
Funkce Vít Olmr

Toto je archiv webu časopisu KTE Rádio plus z roku 2005. V případě, že jste majiteli autorských práv k původním stránkám a nepřejete si tento web, kontaktujte mě prosím na jirkyweb(zavináč)centrum.cz nebo použijte tento formulář.


Jirky web